Contacteer Ons

We waarderen je feedback

Contacteer ons met uw vragen of opmerkingen

Ons adres

Salons Carlos Quinto, Kammerstraat 20, 9000 Gent
Onze vergaderingen gaan door elke tweede en vierde woensdag van de maand.

Algemeen contact
  • +32 476 40 32 19
  • info@kiwanisghentinternational.be
Kiwanis Ghent International – leden

Wouter Van Heddeghem, voorzitter, heddeghem.w@scarlet.be
Luc De Mey, bestuurslid, Luc.Demey@skynet.be
Stefaan Dhondt, voorzitter feestcommissie, Stefaan@lewine.be
Pascal Hellebuyck, bestuurslid, pascalfh@googlemail.com
Filip Magnus, bestuurslid, filip.magnus@innoviafilms.com
Juan Meulenberg, voorzitter filmcommissie, juan.meulenberg@skynet.be
Freddy Oushoorn, voorzitter sociale commissie, fbo@telenet.be
Frank Simkens, penningmeester, secretaris, frank@tocommunication.be
Robby Staes, bestuurslid, robbystaes@gmail.com

Contactformulier

Activiteiten

Neem zeker ook een kijkje op onze activiteitenkalender